Ben ve/veya Arkadaşlarım. Bölüm1 - Bölüm2

izmir - karşiyaka Aslı Deniz Doğan. Gazi Eğitim. Didim Altınkum Ankara. Cati'nin Aplası Evleniyo. Ben Rock Barın Tuvaletinde Kıyafet Değiştirip Son Anda Yetişmiştim.
Kanil, Hamamönü Ankara Atlantisteyken. Yıl MÖ. 219. Bediş, Meltem, Banil. İzmir'de Bar Çıkışı Yapı Kredi Bankası Saolsun Donacaktık Kış Günü.
Abim, Eşi, Babam, Antalya. Nereye gidiyosak? offf offf italyanoo. Abim, Annem, Berna, Antalya Hatırası. Lise Yılları. Aydın Menderes Parkı.
Banil, Başak, Değer, Hakan. Aydın'da. Haki, Savaş, Değer. Savaş'ın Mütevazi Odası. Lavaboya İşiyoduk. Lise Yılları. Aydın. Aydın Turistik Park. Ortadaki Cem. Kanil. Banillar Taşınırken . Aydın.
Aneyy, Betül. Didim Altınkum. Betül, Kardeşi. Didim Altınkum. Serhat. Yeşim'lerin Evi. Bursa. Poza Bak. Bursa.
Zelal, Yeşim, Serhat. Bursa. Aneeyyy, Baba,  Köpeğim Korsi. Aydın. Misafirlekteyken. Berkay. Yaşgünü. Bira, Yaşpasta, Bursa. Ohh. Haluk Döktürüyo. Sevgilim Nerdesin, Gitarımın Telindesin. Romantik. Bursa.
Eve Taşındık, Ben Bunalıma Girdim. Örenci Evi Sefaletleri. Bursa. Haki ile O evde İlk Soframız. Bu ne yaa. şarapcı Gibiyim ama çay içiyom. Berkay Ben. Ahh Ahhhh. Ne günlerdi
Poz a bak yaaa. Fotojenik ama... Bi Terslik War ama Neyse. Ben Çözemedim. Kevın, Berkay, Yine Pozlardayız. Ciddiyetimizi Takınsak duello Yapcaz aama...
Burçak, Köylü Kızı Triplerinde. Saçını Örüyö. Ben mi Heeeeççç. Burçak ve arkadaşlarım beni ziyarete gelmişti. Ben yine ev kuşu olmuş takılıyodum öle.. Bursa'dan Günübirlik Kuşadası'na gittik. Gözlükten Güvercinada Gözüküyo. Nasıl Ama. Yine Bursadan Günübirlik Kuşadası Turu. Ne de Yakın. Davşan ı Gördünüz mü?
Uludağ' a İlk Çıkışım. Cati ve Cihan. Bakmayın Süper Kayarım ama Pist Bitti Durmaya Çalışıyorum.. Ya salakmıyım aynı resmi gene koymuşum. Bak ya ben salagım bu resim de wardı yukarda.
Rahmetli Kamil, Cihan, Ali (basketçi Belli Olmuyomu?) Altta Şöför Zincir Takıyo.. Cihan, Ali, Çati. Way bbe ne yayılmışım. mesdag8.jpg (97824 bytes) Ya logo İlginç Teo ile Bulduk. Gamalı Hilal, Türk Dazlakları Falan Ama Geyiğine tabiki...
Lisede Sıra Arkadaşım Demet Kaya. Altınkum Didim İşte yaa. atnımadınız mı? Lise Arkadaşım Duygu. Bursa'ya Ziyarete Gelmişti. Gezdiriyom İşte. İpek'le Lise Gecesi. Protesto Ediyoduk Tüm Erkekler Kot Giydi. Smokin i Boşuna Aldık Yani.
Lise Başak, Menderes Parkı - Aydın. ne diyim yapıyoduk işte. Antalya Köprülü Kanyon. Rafting. Çebi, Laz Ayhan. Antalya Köprülü Kanyon. Rafting.
Antalya Köprülü Kanyon. Rafting. Antalya Köprülü Kanyon. Rafting. Heyyyytttt. Süpermende Kimmiş Beeeee. Antalya Köprülü Kanyon. Rafting. Walla kız Kim Bilmiyom. İlk Foto Monyaşlarımdan. Scaner de yok zaten Camera ile...